HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biz kimiz ?

1973’ten beri, bağımsız yenileme pazarında, tüm binek ve hafif ticari araç markalarının yedek parça satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız.

Tüm Türkiye’yi kapsayan satış ağımıza, tecrübeli satış ekibimizle kaliteli, güvenli yedek parçayı en iyi hizmeti sunarak ulaştırıyoruz.

Kalite Politikamız

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Müşterilerimize yedek parça tedarik ettiğimiz yerli ve uluslararası tüm markalarda, ithalatlarımızda üst kalite çözümler sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti

İzmir Oto 105.000’in üzerinde referansı, 100’ün üzerinde markayı en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktadır.

Lojistik, teknolojik, yönetsel tüm operasyonlarımızı müşterileri memnuniyeti odağında geliştirmektedir.

Group Auto International

Group Auto International, 50 ülkede yaklaşık 1.280 binek ve hafif ticari araçlar, 975 ağır vasıta yedek parça distribütörünü, 3.000 yedek parça satış noktasını, 4.750 binek ve hafif ticari ile 775 ağır vasıta servisini kapsamaktadır.
İzmir Oto, 1992 yılında kurulan Grup Oto Türkiye’nin kurucuları arasında bulunmaktadır.

OSS Derneği

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), Otomotiv Satış Sonrası Sektörünün ülkemizde gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamak amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. Bu alanda uluslararası arenada faaliyet gösteren ve sektörde serbest ve adil bir piyasa rekabetinin korunması için Avrupa Birliği platformunda çalışmalar yapan FIGIEFA’nın üyesidir.

İzmir Oto, 2017 yılından beri OSS derneğinin üyesidir.